En

/ "Mikalijaus žiedas" - Žemaitijos g.13 / Šiaulių g.10, Vilnius /

 

Tai - modernūs, naujos statybos apartamentai, įsikūrę unikalioje vietoje – pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. 2009 m. baigti statyti apartamentai buvo vystomi puoselėjant pagarbą aplinkai, todėl darniai įsilieja į per šimtmečius susiformavusį architektūrinį peizažą ir kartu leidžia mėgautis šiuolaikiniais patogumais. Apartamentams parinkta viena iš jaukiausių senojo Vilniaus vietų – ji netriukšminga, bet kartu netoli pagrindinių Trakų ir Vokiečių gatvių, netoli kultūros centrų – filharmonijos ir Šiuolaikinio meno centro, taip pat žymiausios Lietuvos šventovės – Aušros Vartų.

Mikalojaus žiedas – trijų aukštų naujos statybos ir išskirtinės kokybės gyvenamasis namas su mansarda. Bendras jo plotas užima 9987 kv. m. Privalumai: balkonai, terasos, apdaila, visą parą budintys namo administratoriai ir apsaugos darbuotojai. Patogumai: jaukus vidinis kiemelis su želdiniais ir vaikų žaidimo aikštele, suoliukais, bendro naudojimo sauna, pobūvių salė, liftai, apsaugos sistemos.

Parduodami apartamentai, kurių plotai nuo 54 iki 167 kv. m., taip pat administracinės patalpos pirmame aukšte.Projekto vadovas /Robertas Liudvinavičius / Mob:+370 6 98 81 663/ El. paštas: robertas@schage.lt