En

/ Verslo centras „Quadrum“, Konstitucijos pr. 21, Vilniuje /


Šiuo ambicingu projektu Vilniuje perbraižomas verslo traukos žemėlapis. Naująja verslo „sostine“ pretenduoja tapti solidus, įspūdingo dydžio, pagal naujausias architektūros tendencijas suprojektuotas administracinių pastatų ansamblis „Quadrum“. Tai – verslo miestas mieste, kur įsikūrusios įmonės bus ne tik puikiai matomos, bet ir galės vystyti savo veiklą itin patogioje, verslui ir žmonėms draugiškoje aplinkoje.

Perėmę skandinaviškas pagarbos aplinkai ir bendruomenei vertybes, užtikrinome „Quadrum“ kokybinį pranašumą verslo biurų rinkoje. Efektyvų energijos panaudojimą, socialiai atsakingą aplinkos tausojimą ir šiuolaikiniam verslui būtiną aukšto lygio komfortą garantuos prestižinis „BREEAM“ sertifikatas, kurį gauna tik griežčiausius reikalavimus atitinkantys projektai. Lankstus erdvių pritaikymas konkretiems įmonių poreikiams padės įmonėms lengviau siekti užsibrėžtų tikslų.

Pagal skandinavišką praktinę patirtį („know-how“) suprojektuoti, šiuolaikinėmis inovacijomis aprūpinti „A+“ klasės biurai garantuoja ne tik malonią darbo aplinką, bet ir didina darbo efektyvumą. „Quadrum“ erdvės išdėstytos taip, kad užtikrintų galimybes sutvarkyti visus būtinus verslo ir kasdienius reikalus neišeinant iš naujojo verslo centro teritorijos. Tam skirtos daugiafunkcė konferencijų salė, restoranai, apsipirkimo ir paslaugų zonos, jaukios poilsio erdvės ir t.t.

- žymiausias pasaulio poveikio aplinkai vertinimo metodas ir pastatų reitingavimo sistema.

Daugiau apie „Quadrum“ – www.quadrum.lt