En

 

 

2013 12 23

Technologijų bendrovė „Adform“ keliasi į moderniausią sostinės verslo centrą „Quadrum“

Sostinės Konstitucijos prospekte kylančiame šiuolaikiniame verslo centre „Quadrum“ įsikurs technologijų bendrovė „Adform“. Šią savaitę „Adform“ atstovai pasirašė ilgalaikės nuomos sutartį su „Schage real estate“. Technologijų bendrovė dar vienas stambus nuomininkas. Verslo centre savo būstinę įsteigs ir DNB bankas.

 

Iš viso naujoji „Adform“ būstinė užims beveik 2700 kv. m. plotą. Bendrovė įsikurs šiauriniame „Quadrum“ pastatų ansamblio pastate, trečiajame ir ketvirtajame aukštuose su beveik 400 kv. m. žole apauginta terasa, iš kurios atsiveria vaizdas į Konstitucijos pr. ir Neries upę. Planuojama, kad įmonę į verslo centrą persikels 2015 m. pabaigoje.

Būsimieji verslo centro gyventojai „Adform“ planuoja sparčią plėtrą – pranešama, kad technologijų bendrovės darbuotojų skaičius artimiausiais metais augs virš 50 proc. Šiuo metu įmonėje dirba 200 specialistų.

Be technologijų bendrovės „Adform“, verslo centre „Quadrum“ įsikurs DNB banko pagrindinė buveinė ir finansinių paslaugų centras. Ilgalaikės nuomos sutartis buvo pasirašyta dar šių metų pradžioje. Į dešinįjį Neries krantą persikelsiantis DNB bankas užims net 10,5 tūkst. kv. m. plotą, esantį aukščiausiame 17 aukštų pastate. Planuojama, kad DNB bankas verslo centre pradės dirbti 2015 m. rugsėjo mėn.

70 tūkst. kv. m. ploto verslo centro „Quadrum” nuomininkai turės galimybę naudotis telekonferencijų sale, specialių susirinkimų kambarių kompleksu, kuris leis užsidaryti nuo aplinkos triukšmo ir supančių žmonių bei patogiai kalbėtis telefonu negirdint aplinkiniams. Darbuotojams ir svečiams suplanuotas 3 aukštų, 700 vietų požeminis garažas, poilsio zonos, apželdintas kiemas. Verslo centre taip pat bus galima tvarkyti ir buities reikalus, čia bus įrengta kirpykla, valykla, parduotuvės, restoranai, barai bei užkandinės.

„Quadrum” taps pirmuoju verslo centru Baltijos šalyse, gavusiu taupų energijos panaudojimą, socialiai atsakingą aplinkos tausojimą ir aukšto lygio komfortą užtikrinantį „BREEAM“ sertifikatą. Verslo centro šildymui bus naudojama geoterminė energija, kasmet leisianti sutaupyti apie 70 tūkst. Lt patalpų šildymui.

„Quadrum” projektas lėmė, kad jį įgyvendinanti bendrovė „Schage real estate“ vieno įtakingiausių pasaulio kapitalo ir finansų rinkų žurnalo „Euromoney“ organizuojamuose apdovanojimuose buvo išrinkta geriausia 2013 metų verslo centrų vystymo bendrove Lietuvoje (Best Office Developer in Lithuania). Bendra investicijų į šį projektą vertė siekia 260 mln. Lt.