En

 

 

2015 11 19

Verslo centre „Quadrum“ įsikurs advokatų kompanija „Tark Grunte Sutkiene“

Dešiniajame Neries krante sparčiai statomo verslo centro „Quadrum“ privalumus įvertino viena didžiausių advokatų kontorų Baltijos šalyse „Tark Grunte Sutkiene“. Įmonė įsikurs biurų komplekso rytinio pastato septintame ir aštuntame aukštuose 2000 m² patalpose.

 

„Esame viena didžiausių advokatų kontorų Baltijos šalyse turinti biurus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Vilniuje dirbuojasi net 136 žmonės. 2014 m. rugsėjo mėnesį, po susijungimo, mums jau kuris laikas tenka dirbti net iš trijų skirtingų biurų. Tai tikrai nėra patogu, tad nusprendėme situaciją keisti iš esmės ir pradėti naują kontoros gyvavimo etapą nuo naujų modernių patalpų dešiniajame Neries krante“ – pasirinkimo motyvus atskleidė advokatų kompanijos „Tark Grunte Sutkiene“ vadovaujanti partnerė Eugenija Sutkienė

 

Sprendimas persikelti būtent į „Quadrum“ esą nebuvo spontaniškas. Rinktasi ir svarstyta gana ilgai, mąstyta ir apie patalpas senamiestyje.

 

„Dabar mūsų centrinis ofisas įsikūręs prestižinėje vietoje, pačioje Vilniaus širdyje. Kita vertus, būtent todėl puikiai jaučiame senamiesčio pulsą ir darosi akivaizdu, kad senamiestis pamažu tampa rekreacine ir reprezentacine miesto zona, iš kurios verslas pastebimai traukiasi. Todėl ir mes nusprendėme judėti ten, kur juda verslas“, - sakė E. Sutkienė.

 

Apie planus įsikurti Konstitucijos prospekte 21 kylančiame biuro pastatų komplekse anksčiau taip pat pranešė DNB bankas, prancūzų investicijų įmonės valdoma aviakompanija „Avion Express“, informacinių technologijų kompanija „Tervezo“, finansų ir nekilnojamo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

 

Verslo centras „Quadrum“ skelbia jau išnuomavęs beveik 50 proc. patalpų. Pasak projekto vykdytojų, aukščiausios klasės biuro patalpų paklausa Vilniuje išlieka itin didelė.

 

„Stebime rinką ir akivaizdu, kad kokybiškų biuro patalpų verslui poreikis nemažėja. Mus dažnai renkasi besiplečiančios įmonės, ieškančios kokybiškų, ekonomiškai ir energetiškai patrauklių sprendimų“, - sakė nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Schage Real Estate“ direktorius Kjetil T. Hanssen.

 

Aukščiausiai biurų klasei priskiriamas „Quadrum“ centras išsiskirs novatoriškais techniniais sprendimais. Jis taps pirmuoju naujai statomu verslo centru Baltijos šalyse, turėsiančiu tarptautinį poveikio aplinkai vertinimo sertifikatą BREAAM. Tai – aukštos statinio kokybės garantija, kuri suteikiama įvertinus pastatų konstrukcijų tvarumą, poveikį sveikatai, energijos taupymą, vandens kokybę, medžiagų, atliekų ir žemės panaudojimo efektyvumą.

 

70 tūkst. m² bendro ploto verslo centro „Quadrum” nuomininkai turės galimybę naudotis ne tik pagrindiniais modernaus biurų komplekso privalumais, bet ir sprendimais, iš esmės keičiančiais darbo biure patirtį.

 

„Norime to ar ne, bet juk būtent darbo vietoje praleidžiame didžiąją dienos dalį. Galvodami apie tai, verslo centre numatėme poilsio zonas, ne tik apželdintą kiemą, bet ir dalį stogų, - unikalius sprendimus pristatė Kjetil T. Hanssen. – Patalpose integruosime ir specialiai šiam biurų ansambliui sukurtus bei ekspertų įvertintus meno kūrinius. Siekiame kurti aplinką, kurioje būtų ne tik patogu dirbti, bet ir galima atsipalaiduoti, pajusti įkvėpimą“.

 

Verslo centre taip pat bus galima tvarkyti ir buities reikalus, mat čia bus įrengta kirpykla, valykla, parduotuvės, restoranai, barai bei užkandinės. Bendra „Schage“ investicijų vertė į projektą – daugiau nei 75 mln. eurų

 

Apie „Quadrum“:
„Quadrum“ – tai įspūdingo dydžio, pagal naujausias architektūros tendencijas suprojektuotas administracinių pastatų ansamblis, verslo miestas mieste. Čia įsikūrusios įmonės bus ne tik puikiai matomos, bet ir galės vystyti savo veiklą itin patogioje, verslui ir žmonėms draugiškoje aplinkoje. Atsakingą požiūrį į darnią plėtrą, vystant „Quadrum“ verslo miestą, patvirtins BREEAM – žymiausias pasaulio poveikio aplinkai vertinimo metodas ir pastatų reitingavimo sistema. Šis prestižinis sertifikatas liudija apie taupų energijos panaudojimą ir socialiai atsakingą aplinkos tausojimą, kurį verslo centre įkūnys geoterminis šildymas, „išmaniosios“ ventiliacijos ir apšvietimo sistemos, specialios fasado izoliacinės savybės, lietaus vandenį tausojantys stogai bei kitos pažangiausios energijos taupymo technologijos. „Quadrum“ taps pirmuoju naujai statomu verslo centru Baltijos šalyse, gavusiu šį sertifikatą. Investicijos į šį projektą siekia 75 mln. eurų.

 

Apie „Schage“:
„Schage“ priklauso Schage šeimos valdomai Norvegijos įmonių grupei. „Schage Group“ bendra metinė apyvarta 2014 m. siekė 102 milijonų eurų, o „Schage Eiendom“ privataus kapitalo vertė sudarė 207 milijonus eurų. Nuo 1998-ųjų metų įmonė veikia ir Lietuvoje. Per šį laiką sėkmingai įgyvendino šiuos projektus: administracinių pastatų ansamblį rekonstruotame buvusiame vienuolyne Subačiaus gatvėje, biurų pastatą Vytenio gatvėje, gyvenamųjų namų kompleksą Vilniaus senamiestyje „Mikalojaus žiedas“, gyvenamuosius pastatus Žvėryne, Latvių gatvėje ir kitus. Motininė kompanija išvystė ir pastatė ne vieną A klasės biurų projektą Norvegijoje, tokį kaip Oslo „Skoyen Atrium“ (40,000 m²), „Skoyen Atrium III“ (25,000 m²), „Helsfyr Atrium“ (38,000 m²). Taip pat – biurų projektą, esantį Kristiansande (70,000 m²).


Daugiau informacijos:
Kjetil T. Hanssen
UAB „Schage Real Estate“ generalinis direktorius (kalba lietuviškai)
+370 687 77874
kjetil@schage.lt